Fotografie headbangerów Jacoba Ehrbahna

Jacob Ehrbahn to urodzony w 1970 duński fotograf żyjący nieopodal Kopenhagi. Headbangers, bo taki tytuł nosi jego album fotograficzny wydany w zeszłym roku przez powerHouse Books, zawiera bardzo intymne portrety ludzi wykonujących obrotowe ruchy głową (znane powszechnie jako headbanging) na festiwalach muzycznych tj. duński Copenhell, niemiecki Wacken Open Air i szwedzki Metaltown.

Na fotach Ehrbahna widzimy czystą radość z uczestniczenia w koncercie rockowym z ciałami zastygającymi w przedziwnych pozach, z twarzami o najdziwniejszych grymasach. Niektóre z nich wydają się zupełnie odrealnione, niektóre z nich w pełnej ekstazie, ale wszystkie łączy pierwotna ekspresja ciała wyzwolona pod wpływem muzyki.

Zobacz zdjęcia:

headbangers_11 headbangers_10 headbangers_9 headbangers_8 headbangers_7 headbangers_6 headbangers_5 headbangers_4 headbangers_3 headbangers_2 headbangers_1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: