11 najbardziej pojechanych przyrządów do jarania zioła dla fanów „Gwiezdnych wojen”

Gwiezdne wojny były zawsze kultową serią wśród konsumentów marihuany, którzy latami dociekali, co szmuglował w luku bagażowym Han Solo, czym rozkoszował się Yoda w chwilach wolnych od trenowania przyszłych rycerzy Jedi, a także co waporyzował Jabba The Hut w Powrocie Jedi. To już pod koniec lat ’70 sprawiło, że na przyrządy do palenia nawiązujące do gwiezdnej sagi pojawił się duży rynek. 

1. Szklana fajeczka w kształcie X-winga, którą można znaleźć na Artfire, nawiązuje do chwil, kiedy piloci Sojuszu Rebeliantów mogli odpocząć przez chwilę od niekończących się zmagań z Imperium, łapiąc bucha i idąc w tango. Prosta i wytrzymała konstrukcja jest hołdem dla inżynieryjnego geniuszu Rebeliantów.

2. Tę glinianą fajeczkę w kształcie głowy Chewbakki można znaleźć na Etsy. To najprawdopodobniej Chewbacca upalił po raz pierwszy Hana Solo, będąc przedstawicielem rasy, która doskonale obeznana była z właściwościami psychoaktywnych ziół i jako pierwsza sprzeciwiła się farmaceutycznemu monopolowi wprowadzonemu przez Imperium po upadku Republiki. Niech duch Chewbakki unosi się nad wami.

3. Ten fantazyjny bong w kształcie głowy Yody dostępny jest w Stoner Heaven. Mistrz Jedi to prawdziwa ikona i fenomen. Powodem jego obecności w kulturze 420 jest fakt, że palił on tylko wysokiej jakości organiczną marihuanę i zawsze dzielił się swoim zapasem z wycieńczonymi po morderczych treningach rycerzami Jedi. Bądźcie jak mistrz Yoda, cierpliwi, wyluzowani i nie zapomnijcie podać jointa.

4. Rig w kształcie Gwiazdy Śmierci od Empire Glassworks przypomina wszystkim fanom koncentratów, że dobry dab to nieuchronna „śmierć”, której uniknąć mogą tylko najbardziej zaprawieni w bojach Rebelianci.

5. Ten steamroller w kształcie miecza świetlnego, który można nabyć w Dankstop, wykonany został z pięknego, kolorowego szkła. Niech Moc będzie z wami.

6. Inną fajkę o kształcie głowy Yody z wielkim jointem w ustach można znaleźć na Etsy… bo palenie z Yodą jest jak dialog z mistrzem ZEN, rozumiecie się bez słów.

7. Ciężko powiedzieć, ile tak naprawdę palił na służbie i w wolnych chwilach Darth Vader, ale musiała być to znaczna ilość, skoro zaczął chodzić w masce, żeby jego podwładni nie mogli się zorientować, że upadły Jedi po prostu nie może przestać się uśmiechać. O tym przypomina nam fajka wykonana przez Georgia Glass.

8. R2D2 sam nie mógł się niestety rozkoszować paleniem zioła, ale jako że transportował przez długi czas w swojej skrytce prywatny zapas księżniczki Lei, a potem Luke’a Skywalkera, przyrządy do jarania z jego podobizną są w pełni usprawiedliwione. Ten rig do koncentratów został wykonany przez Empire Glassworks, a można go dostać w King’s Pipe.

9. Ten bong w kształcie Jabby to prawdziwy antyk przypominający nam o słynnej scenie z Powrotu Jedi, w której Jabba waporyzuje zielony koncentrat ze specjalnej fajki umocowanej do swojego tronu. Niestety, pozbawiony skrupułów galaktyczny król przemytników nigdy nie oszczędzał się w kwestii używek innych niż marihuana, co stało się jego gwoździem do trumny.

10. Ten ręcznie wykonany rig do koncentratów ze szturmowcem Imperium w środku to dzieło Dellene Peralta Glass. Sami szturmowcy byli trzymani krótko, a złapani na konsumowaniu jakichkolwiek używek byli wyrzucani w próżnię, co jest przestrogą dla wszystkich palaczy, że nie warto służyć tyranowi, co kontemplować można po jakimś smacznym dabie.

11. Jedna z najbardziej pojechanych kreacji dizajnerskich w świecie marihuany to niewątpliwie ta fajka w kształcie hełmu Boby Fetta, którą obsługuje się zakładając ją na głowę (ustnik jest w środku). Wymarzony gadżet na imprezę kostiumową albo kolejny maraton Gwiezdnych wojen.

Conradino Beb

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: