Francis Ford Coppola dołącza do marihuanowej gry!

Francis Ford Coppola właśnie rozszerzył swoją działalność biznesową – od wielu lat nastawioną przede wszystkim na produkcję i sprzedaż wina – na marihuanę, wprowadzając na kalifornijski rynek brand The Grower’s Series.

Jak czytamy w oświadczeniu wydanym przez słynnego reżysera: Wino i konopie są dwoma szczodrymi darami Matki Natury, powiązanymi ze sobą troską, terroirem i łagodną pogodą. Ekspertyza niezbędna do produkcji jednego jest niezbędna do produkcji drugiego.

Tak samo jak przy uprawie winorośli, położenie odgrywa ważną rolę, a The Grower’s Series odzwierciedla kalifornijską ekspertyzę agronomiczną, której efektem jest prawdziwe połączenie sztuki i nauki.

The Grower’s Series sprzedawana jest w „butelce od wina”, która została wykonana z czarnego aluminium i ozdobiona białą etykietą, w której centrum znajdziemy mały liść konopi o czerwonym kolorze z reprodukcją podpisu Francisa Forda Coppoli na samym dole.

W środku znajdziemy trzy gramy marihuany, szklaną fajeczkę, zapałki i bletki do kręcenia jointów.

Opakowanie The Grower’s Series

Kwiatostany oferowane przez Coppolę nie zostały wprawdzie nazwane, ale wiemy iż jedna z nich to stymulująca hybryda-sativa, druga to relaksująca hybryda-indica, a trzecia poprawia nastrój i wzmacnia skupienie.

Wszystkie pochodzą z organicznych upraw outdoor Humboldt Brothers – północnokalifornijskiej firmy, której właścicielami są Johnny Deim i Brett Todoroff.

Produkt jest dostępny online poprzez CaliChill, a także w wybranych punktach sprzedaży w Kalifornii.

Conradino Beb

 

Źródło: WineBusiness

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: