High Times kupuje Spannabis – największe expo marihuanowe w Europie

Hightimes Holding Corp., właściciel magazynu High Times, oznajmił do wiadomości publicznej, iż zamierza nabyć wszystkie aktywa spółki Feria Del Canamo, S.L., której głównym obszarem działalności jest coroczna organizacja Spannabis w Barcelonie.

Spannabis to największy event marihuanowy w Europie, łączący targi, konferencje, warsztaty, festiwal muzyczny i konkurs z nagrodami na najlepsze produkty do uprawy i konsumpcji konopi, który zostanie zorganizowany po raz 16 w marcu tego roku. Na Spannabis zjeżdżają się co roku dziesiątki tysięcy ludzi z całego świata.

Umowa zawarta przez High Times opiewa na $3 mln w gotówce, pakiet akcji spółki o wartości $4 mln, a także potężny zastrzyk finansowy dla eventu od 2020 r. Papiery mają zostać podpisane do końca marca tego roku.

Jak stwierdził CEO High Times, Adam Levin: Spannabis jest jednym z największych eventów w konopnym ekosystemie i jednym z najbardziej znanych festiwali w Unii Europejskiej. Zakup ten odda naszym klientom do użytku kolejną platformę międzynarodową dającą szansę na międzynarodową ekspozycję.

High Times posiada w swoim portfolio takie eventy, jak High Times Cannabis Cup, Reggae On The River, High Times Business Expo, do czego dojdzie wkrótce konferencja konopna Big Show.

Ta umowa to duża zmiana dla Spannabis. Uwielbiamy High Times od lat, więc bycie kupionym przez ten zespół jest dla nas niezwykłe! Wiemy, że przyszłość dla konopi, jak i dla High Times, który przewodził ruchowi od czasów, kiedy nosiliśmy pieluchy, jest świetlana. Razem chcemy dalej dowodzić tym kwitnącym ruchem – oznajmił CEO Spannabis, Carlos Palomino.

Conradino Beb

 

Źródło: Globe Newswire

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: