Kobiecy zespół odpowiedzialny za „American Psycho” wyreżyseruje biografię Manson’s Family!

Mary Harron i Guinevere Turner, dwie kobiety odpowiedzialne za American Psycho, łączą siły przy pracy nad biograficznym filmem o Manson’s Family, który będzie nosił tytuł The Family. Scenariusz zostanie oparty na wspomnieniach profesor Karlene Faith, opublikowanych jako The Long Prison Journey of Leslie van Houten: Life Beyond The Cult oraz The Family Eda Sandersa.

Karlene Faith poznała członkinie Manson’s Family: Leslie van Houten, Susan Atkins i Patricię Krenwinkel, w 1972 w kalifornijskim więzieniu dla kobiet, niedługo po tym, jak kara śmierci za zabójstwo Sharon Tate została im zamieniona na dożywocie. Z nich wszystkich najbardziej niewinna wydała jej się ta pierwsza, która miała wówczas 19 lat i technicznie nie zamordowała nikogo, bo wbiła nóż w martwe już ciało.

Film ma być dramatem proceduralnym, który skupi się na procesie dochodzenia przez kobiety do świadomości tego, co zrobiły pod kontrolą Charlesa Mansona. Scenariusz został napisany przez Guinevere Turner, a film wyreżyseruje Mary Harron pod auspicjami Roxwell Films. Casting jest w drodze, a zdjęcia mają się zacząć latem tego roku w Los Angeles.

Źródło: Deadline

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: