„Trumpy” przechwycone przez niemiecką policję!

5 tys. pomarańczowych piguł w kształcie głowy prezydenta Donalda Trumpa, zawierających znaczne ilości MDMA, zostało przechwyconych przez policję w Osnabrück w Dolnej Saksonii (drugim co do wielkości kraju związkowym w Niemczech).

Policjanci znaleźli je w Peugeocie 307 na austriackich tablicach rejestracyjnych, który był prowadzony przez 51-letniego mężczyznę podróżującego z 17-letnim synem po autostradzie A30. Kierowca przyznał się, że wracał z Holandii, gdzie piguły zostały najprawdopodobniej wyprodukowane.

Na awersie pomarańczowych tabletek wytłoczona została podobizna prezydenta Stanów Zjedoczonych z ikoniczną grzywką i szeroko otwartymi ustami, a na rewersie duplikat symbolu, którym Trump posługiwał się w trakcie swojej kampanii prezydenckiej: pięć gwiazdek ze słowem TRUMP poniżej. Ich domniemana wartość to €10 tys.

Fota policyjna zarekwirowanych piguł

Wg brytyjskiej prasy „Trumpy” zaatakowały ostatnio europejską scenę klubową, będąc sprzedawane za €8-10, stanowiąc kolejny rozdział długiego dialogu pomiędzy kulturą narkotykową, a polityką, sztuką i pop kulturą.

Żródło: AP

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: