5 nowych odmian marihuany, które przebiły 30% THC!

2017 był rokiem, w którym hodowla konopi o bardzo wysokiej zawartości THC dała światu kilka ekscytujących odmian. Po Gorilla Glue #4 i Bruce Banner #3 przyszedł czas na nowe wynalazki, które testują w okolicy 30% lub nawet przebijają ten poziom. I nawet jeśli eksperci przewidują, że już osiągnęliśmy górną granicę potencji, breederzy nie ustają w dalszych eksperymentach, by przesunąć ją jeszcze dalej!

1. Nova OG

Nova OG to zrównoważona krzyżówka łącząca Stardawg Guavę (Top Dawg Seeds) oraz OG/Diesela, która osiągnęła 35,6% THC. Odmiana została stworzona przez breederów z Manali West, małej firmy z Kalifornii specjalizującej się w rzadkich odmianach i mocnych koncentratach. Warto dodać, że Stardawg Guava (Chemdawg #4 x Tres Dawg) wygrała w 2012 pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą sativę na Denver Cannabis Cup.

Nova OG / Manali West

2. Pink Starburst

Kolejna hybryda Manali West, która osiągnęła 32,49% THC, to Pink Starburst. Tym razem breederzy skrzyżowali ze sobą Blueberry (DJ Short Seeds), Headband (Underdog OG) oraz AJ Sour Diesela w wersji BX3, a następnie dokonali krzyżowania wstecznego. Efektem jest roślina o indikowej strukturze, ale dająca stymulujący, sativowy haj.

Pink Starburst / Manali West

3. Chiquita Banana

Chiquita Banana to odmiana stworzona przez Utopia Farms (breederów z okolicy Santa Cruz), która osiągnęła 33,5% THC. Jest to krzyżówka OG Kusha i Banana (rośliny o nieznanym pochodzeniu), zbalansowana hybryda o bardzo potężnym haju oraz silnym aromacie owoców tropikalnych i bananów (skąd nazwa).

Chiquita Banana / Utopia Farms

4. Blissful Wizard

Ta wyhodowana przez The Captain’s Connection odmiana jest krzyżówką Girl Scout Cookies i Captain’s Cookies. Szczyci się ona 32% THC i zrównoważonym działaniem – długim, euforycznym lotem o przeciwbólowych właściwościach, który kończy się jednak konkretną gastrofazą. Zapach jest określany jako cytrynowo-ziołowa śmietanka, a smak jako wysoce aromatyczny.

Blissful Wizard / The Captain’s Connection

5. King Tut

King Tut to dzieło Pyramids Seeds, które testuje w okolicach 30% THC. Jest to najprawdopodobniej AK-47 funkcjonująca pod zmienioną nazwą lub krzyżówka z inną nieznaną rośliną. Haj po King Tut jest typowo sativowy, spidujący i dający kreatywnego kopa, ale ma sufit, który, jak donoszą palacze, pojawia się po pewnym czasie stosowania.

King Tut / Pyramid Seeds

UWAGA! Typowo, podane liczby są wynikiem chromatografii gazowej wymaganej przez konkursy, na które kwiatostany zostały zgłoszone przez plantatorów pracujących z klonem o udowodnionym poziomie THC w idealnych warunkach! Te wyniki bardzo rzadko zostają powtórzone!

Conradino Beb

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: